Dijital Reklamcılık

Google Ads reklamları, sosyal medya üzerinden Facebook ve Instagram reklamları gibi çeşitli reklamcılık kanallarında her türlü istediğiniz reklamcılık faaliyetini sizin için yerine getiriyor ve ve bu reklamcılık işlemlerimizde öncelikli hedefimizi sizin kâr marjınızı yüksek tutmak olarak belirliyoruz.

Reklamcılık işlemlerinde özellikle Google ve Facebook gibi büyük kurumsal bu reklamları herkesin temel düzeyde rahatlıkla reklam verebileceği şekilde tasarlıyorlar. Ancak bu onların karlılığının en büyük sebebi oluyor. Çünkü reklam vermek konusunda eğitimi ve deneyimi olmayan reklamverenler yüksek bütçeler harcayarak daha az tıklama, arama veya satın alma elde ediyorlar. Ancak Google’ın da Facebook’un da reklam ayarları aslında çok fazla ve çok derin. Bu ayarlara ne kadar derin girip ayarlayabilirsek o kadar spesifik hedef kitlesini hedefliyoruz ve bu oranda az bütçe kullanarak çok kişiye ulaşıyoruz.

Yani bizim reklamlarınızı yayınlarkenki temel amacımız sizin maliyetlerinizi azaltarak reklam performansınızı arttırmak oluyor.

facebook-ads

Paketlerimiz İlginizi Çektiyse Hemen Arayabilirsiniz!