SEO Ajansı

SEO Ajansı

SEO Ajansı

SEO Ajansı

Türkiye’nin önde gelen SEO Ajansı olmak için çıktığımız bu yolda sağlam adımlarla ve kararlı şekilde ilerliyoruz.
Basit ve temel işlemler yaparak veya spamla üst sıralara çıkma gibi işlemler kesinlikle yapmıyoruz. Çünkü bizim amacımız müşterilerimizi kalıcı ve uzun soluklu olarak üst sıralara taşımak. 

Amacımız yaptığımız her çalışmada 1. Sayfa 1. Sıra olmaktadır. Bu amaç doğrultusunda talebiniz olacak her kelimeye kararlı ve sağlam SEO işlemleri yaparak ilerliyoruz.

Türkiye’nin En İyi SEO Ajansı

Bu ünvanı haketmek için her geçen gün çalışıyor ve her müşterimize bizlere yıllar sonra bile referans olacakmış gözüyle bakıyoruz. Türkiye’nin en iyi SEO firmasını ortaya çıkaracak etkenin hizmet sunduğu geçmişteki bütün firmalarda olumlu referans alabilmek olduğuna inanıyoruz, bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Planlı Çalışma

Yaptığımız tüm SEO işlemlerinde planlı ve programlı hareket ediyoruz. Eğer İstanbul’daysanız düzenli gelerek raporumuzu size sunuyor, İstanbul’da değilseniz de detaylı rapor hazırlayarak size gönderiyoruz. Yaptığımız çalışmaları şeffaf bir şekilde size sunuyoruz. Bu şekilde web sitenizde neler olup bittiğini anbean biliyorsunuz ve aklınızda soru işareti kalmıyor.

SEO Uyumlu Web Sitesi

Karşılaştığımız en büyük sorunlardan birisi de müşterilerimizin web sitelerinin SEO uyumlu olmayışıdır. Bu konuda hiç tereddüt etmeden elimizi taşın altına sokuyoruz ve web sitenizi sürekli güncel tutuyor, SEO için gerekli kodlamaları yapıyor ve site içi SEO optimizasyonlarını tamamlıyoruz. Özellikle SEO uyumlu websitesi hazırlama konusundaki tecrübemizi hızlı bir şekilde sahada gösteriyor ve bu sayede farkımızı ortaya koyarak sizin diğer SEO yapan rakiplerinize göre 1-0 önde başlamanızı sağlıyoruz.

SEO Ajansı = TES Proje

SEO ajansı olmak neyi gerektiriyorsa TES Proje olarak tamamını sağlıyoruz. Sizin ön plana çıkmanızı ve satışlarınızın artmasını sağlamak için elimizden geleni yaparak var gücümüzle çalışıyoruz.

Üst Sıra Garantisi

Paranızın kesinlikle israf olmayacağına dair sizin rahatlatmak adına bize belirlediğiniz kelime ve seçtiğiniz paket doğrultusunda sözleşmeli olarak size belirli bir sıra taahhütünde bulunuyoruz. Eğer size verdiğimiz taahhütü yerine getiremezsek paranızı iade ediyoruz. Bu konuda şaka yapmıyoruz.

Peki Ne Kadar Kazanacaksınız?

Bu müşterilerimizin aklına takılan en büyük sorulardan biri oluyor. SEO fiyatları yüksek geliyor ve direk vazgeçiyor. Ama hesap yapıldığında SEO yapan şirketlerin çok daha kârlı çıktıkları görünmektedir. Şimdi sizinle hızlı bir SEO kazanç hesabı yapalım. (SEO ROI)

Genel hesap mantığı şudur:

(Aranma Hacmi) x (Bir Satıştan Elde Edilen Ortalama Ciro) x (Sektör Dönüşüm Oranı) x (Sıralama Dönüşüm Oranı)

Örnek bir sektör için hesap yapalım.

A Firması koşu bandı satıyor olsun.

“koşu bandı” kelimesi alt varyasyonlarıyla beraber şuan ayda yaklaşık 100.000(yüz bin) kez aranıyor.

Koşu bantlarının hepsini ortalama 750₺ fiyatla satıyor olsun.

Sektör dönüşü oranı o websitesinde daha önce yapılan alışverişlerinden sitedeki 100 kişiden kaçının alışveriş yaptığı oranıdır. Bu e-ticarette yaklaşık %2 oranında olsa da bizim örneğimiz için %1 olsun

Sıralama dönüşüm oranı da websitesinin bulunduğu sıralamaya göre arama yapanlar arasından kaç kişinin o websitesine gideceğini söyleyen istatistiktir. Tamamen SEO tecrübesine dayalı olarak belirlenir. Örneğin 1. sıradaki kişi yapılan aramaların yaklaşık %36’sını ziyaretçi olarak websitesine çeker.

Şimdi hesabımızı yapalım:

100.000 x 750 x 0,01 x 0,36 = 270.000 ₺(ikiyüzyetmiş bin TL)

Yani koşu bandı satışı yapan bir websitesi eğer birinci sırada olursa aylık 270.000 ₺’lik satış cirosu elde edebilir.

Bu bilgiler ışığında bizimle SEO çalışması yapmak isteyen tüm müşterilerimiz aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir veya bizi arayabilir.

Tıklayın Arayın +90 507 451 35 61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir