Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

dikkat-edilmesi-gerekenler

dikkat-edilmesi-gerekenler

Günümüzde firmalara müşterilerinin büyük çoğunluğu ilk olarak internet yoluyla erişmektedir. Müşteri, hizmet almak istediği firmayı internet üzerinde araştırarak belirli bir izlenimle karar vermek istemektedir. Dolayısıyla internet sitesi ne amaçla kurulmuş olursa olsun temsil ettiği kurumun yüzüdür. Kurumsal Web Sitesi olarak tarif edilen bu yüz müşteriyi cezbedecek metinlerle, ikna edebilecek dizaynla hazırlanmalıdır.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı ve Fiyatları

Sizi, işinizi ve kimliğinizi yansıtan en önemli araçlardan biri de Kurumsal Web Sitesi’dir. Kurumsal Web Sitesi Tasarımı bu nedenle dikkatli ve özenli bir çalışma gerektirmektedir. İçinde bulunan zaman dilimi güncelliğinde, Google dostu olması gereken kurumsal web sitesi tasarımları alanında hizmet veren TES Proje; sizi memnun edecek tasarımları ve size daimi destek verecek ekibi ile yanınızda olacaktır.

Uygun fiyat, yüksek müşteri memnuniyeti ve hızlı hizmet politikası benimseyen TES Proje piyasadaki diğer kurumsal web tasarım firmalarına göre size fahiş fiyatlarda fatura çıkarmaz. Bütçeniz neyse sizin için en iyi tasarımı yapar ve sizi memnun eder. Fiyatlarımız ve diğer tüm merak ettiğiniz konular hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

büyüme

büyüme

Modern: Talep edeceğiniz kurumsal web sitesi tasarımı modern olmalıdır. Eski tip web siteleri, site ziyaretçisini etkileyemeyip, siteden çabuk ayrılmasına neden olabilir. Siteyi sadece iletişim, hakkımızda gibi bilgilerden ibaret görmemelisiniz.

Prestijli: Site ziyaretçisi en güncel çizgilerle ve grafiklerle tasarlanmış sitelerden daha çok etkilenir. Prestijli kurumsal web sitesi tasarımı sizi rakip firmalarınızdan öne çıkaracak ve akılda kalıcılığınızı artıracaktır.

Güven veren: Web Site tasarımı güven vermelidir. Eski ve güncellenmemiş siteler ziyaretçiye güven vermeyen bir izlenim oluşturabilir. Sitenizin güncel tasarımlarla ve bilgilerle donatılmış olması demek, sizin marka kimliğinize önem verdiğinizi göstermektedir.

Kurumsal Kimlikle Uyumlu: Sahip olduğunuz kurumsal kimlikle uyum içerisinde olan web siteniz sizi en iyi şekilde yansıtacaktır. Bunun için web tasarımcının grafik tasarım gözü önem arz etmektedir.

Google SEO uyumlu: Google arama motorunda ilk sıralarda yer edinmiş olmak firmaların daha çok müşteriye ulaşması açısından önemlidir. Yapmış olduğumuz kurumsal web siteleri Google SEO uyumludur.

Ve çok daha fazlasına TES Proje olarak yapmış olduğumuz kurumsal web sitelerinde önem vermekte, uygulamaktayız.

TES Proje Kurumsal Web Sitenizi Nasıl Hazırlıyor?

web-tasarım-takım-çalışması

web-tasarım-takım-çalışması

İlk olarak sizden gelen talepleri, düşüncelerinizi öğreniyoruz. Ardından uygun fiyat ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışımızla ihtiyacınız olan Kurumsal Web Sitesini en hızlı şekilde tasarlıyoruz. Hızlı Kurumsal Web Sitesi Tasarımına ihtiyacınız varsa da elimizden gelen tüm gayretle isteğinizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Çalışmanın ardından fikirleriniz doğrultusunda sitenin sizin istediğiniz gibi olması için gerekli revizyonları yapıyoruz ve size teslim ediyoruz.

 

TES Proje’de sizi anlamaya çalışan ve istediğinizden daha fazlasını yapmaya çalışan bir ekip var!

İletişim

Tıklayın Arayın: 0507 451 35 61

Mail: iletisim@tesproje.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir